O Autorce a O Blogu

16. listopadu 2012 v 15:16 | Shayla
Jméno: Lucka
Přezdívka: Shayla, Mop, Glady... mám mnoho přezdívek
Datum narozeni: 25. 9. 1997
Znamení: Váhy, Buvol, Líska, Hermés, Havran
Bydliště: Chodov u Prahy
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Barva očí: Tyrkysovo (skor modro) hnědé
Blog založen: 20.2.2012
Webmiss: Shayla
Blog about: Stargate, My Life, Art, Photography
Původní blog: foxik1999.blog.cz
YouTube: TADY
Facebook: Neřeknu :P
E-mail: Taborta.Chronicles(zavináč)gmail.comNarodila jsem se dne 25. září 1997 kolem desáté hodiny večerní ve znamení Vah. V čínském horoskopu jsem Buvol, v keltském stromovém horoskopu Líska, v Olympském horoskopu mi náleží Hermés a v indiánském horoskopu jsem Havran.
Jsem spíše introvert, ale ráda trávím čas s lidmi mi nejbližšími. Jako správná Váha bych také měla být tvrdohlavá a tvořivá, což samozřejmě jsem. Nerada začínám rozhovory s cizími lidmi, tudíž mi dělá problém dojít třeba do trafiky a koupit časopis. To si raději zajdu do obchodu, kde se s paní pokladní nemusím bavit. Jsem smíšek a někteří říkají, že dokonce magor. Ano, samozřejmě, že jsem magor, vy to ještě nevíte? :D
Od narození mám ADHD, což je hyperaktivita s poruchou pozornosti. Dříve se tomuto postižení, ano, jsem přesně takhle postižená, říkalo lehčí mozková dysfunkce. A co to vlastně znamená? Znamená to, že můj mozek nepracuje přesně tak, jak by měl - nedokážu se dlouho na něco soustředit, jsem hodně náladová, mívám výpadky a také halucinace (hlasy v hlavě)... bohužel s tím nic nejde dělat, je to vrozené. Dále trpím skoliózou páteře, dyskalkulacií (porucha počítání) a alergií na prach, kočky, sinice, líh (výpary) a roztoče. V květnu pak trochu na pyly.
Moje IQ je 116, což je nadprůměrná inteligence. (Díky, Athéno.) Prý vystuduji vysokou školu a při vysoké pracovitosti mohu získat mimořádné pracovní místo, takže jsem na to docela zvědavá.
Jsem hrdá polokrevná, která uznává Olympské bohy.

V testu osobnosti mi vyšlo INTP.
Písmeno I značí introvertního člověka, který se dokáže soustředit na maličkosti a hlavně na myšlenky a pocity. Nevyhledává tolik kontakt s okolím, který mu někdy může být i nepříjemný a raději poslouchá, než aby se zapojil do konverzace. Obvykle předem promyslí, co řekne, než aby ze sebe chrlil nesourodé informace.
Písmeno N znamená, že intuice upřednostňuje myšlenky, teorie a fantazii. Takto orientovaný člověk rád dělá věci pokaždé jinak, zkoumá, co se proč a jak děje a jak by se to dalo dělat lépe. Spíše než praxe a to, co je, ho přitahuje budoucnost a různé abstraktní teorie.
Písmeno T charakterizuje člověka, který lépe pracuje s daty a čísly, než s pocity a lidmi. Tento typ bývá neústupný a neohleduplný. Myšlení dle něj vede k lepšímu řešení problémů a zakládá se na číslech, faktech a logice - pravdivý/nepravdivý, jestliže/pak.
Písmeno P znamená, že preferuje vnímání před úsudkem. Takový člověk spoléhá na subjektivní mínění a nechává si všechny možnosti otevřené. Nejlépe se mu daří pod tlakem, v časové tísni, když už je poslední možnost něco udělat. Takto založený člověk neplánuje - probudí se, usmyslí si, že si udělá výlet a všechno začne řešit teprve, až je to potřeba.

Nesnáším koprovou omáčku, debilní kecy, telenovely, matematiku a pomluvy.
Mezi mé oblíbené barvy patří zelená, modrá a fialová a mezi čísla 6 a 36. Z míst mám ráda například svojí postel nebo Londýn. Pod vodou to taky není k zahození.
Poslouchám vše, co se mi líbí a je mi jedno, že na to mají ostatní nějaké kecy.
Oblíbených filmů mám opravdu dost, tady je "pár" mých nejoblíbenějších:Happy Feet, Happy Feet 2, Avatar, S tebou mně baví svět, Flynn Carsen: Honba za kopím osudu, Stopařův průvodce po galaxii, Simpsonovi ve filmu, Transformers, Star Wars, Alfa a Omega, Zeměplocha, Rio, Noc v muzeu, Noc v muzeu 2, Lovecká sezóna 2, Medvědí bratři, Thor, Avengers, Hobit: Neočekávaná cesta, Hobbit: Šmakova dračí poušť, Evoluce, John Carter: Mezi dvěma světy, Stargate: Continuum, Star Trek, Star Trek: Into darkness
Oblíbených seriálů mám, díky bohům, o něco méně:Doctor Who (Pán času), Řekni kdo tě zabil, Mentalista, Agentura jasno, Pravěk útočí, Sběratelé kostí, Svatyně, Andromeda, Heuréka: Město divů (Eureka), Star Trek: Enterprise, Skladiště 13, Stargate Atlantis, Tučňáci z Madagaskaru
Kdybych si měla vybrat oběd, tak si dám cokoliv kuřecího nebo rybu. V Mc Donaldu bych si objednala BigMac nebo Cheeseburger a k tomu jahodový shake. V KFC by to byl B-Smart s iTwistem nebo Kyblík. V normální restauraci samozřejmě nic takového nemají, takže sáhnu klasicky po svíčkové, guláši nebo salátu Caesar. Jsem absolutně ulítlá na kečupu, jahodách a ledové tříšti.
Jestli čtu knížky? SAMOZŘEJMĚ! Nejlepší z nich jsou Percy Jackson, Bohové Olympu, Bill galaktický hrdina, Zeměplocha, Eragon, Eldest, Brisinger, Inheritance a Star Trek (od Alana Deana Fostera)
Oblíbená zvířata? Hmmm... koala, gepard, tygr, delfín, lachtan a tuleň.
Obdivuji Madame de Pompadour, Nikolu Teslu a Marii-Curii Sklodowskou.
Hraji Transformice, School of Dragons, Clash of Clans, Sims 3, Spore, Zoo Tycoon 2 a Shakes and Fidget
(Na s1).


Obrázky, které nejsou moje, povětšinou
''kradu'' na Tumblr.com


''Tvrdí se, že plavání podporuje držení
těla a ladné pohyby, ale všimli jste si
někdy, jak chodí kachna?''

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama