Zase nějaká ta aktualizace...

31. května 2013 v 14:16 | Shayla |  AUTORČINY KECY(Jistě jste si všimli nového dessu, že? :D)

Nuže, věci se mají takto:
Před čtrnácti dny se na nástěnce ve škole objevily rozpisy obhajob absolventských prací. Obhajoby budou 17. a 18. června vždy od 8:00 do 13:00 (o konečném čase si nejsem pořádně jistá, ale vzhledem k tomu, že jdu až ke konci a po mně jsou ještě dva lidi, tak by to odpovídalo).
Já jdu 18.6 od 11:00 do 11:30. Sice jsem chtěla být ten první den (protože druhý den se chodí dívat děti z nižších ročníků ._.), ale nakonec jsem ráda, protože mi na obhajobě bude kromě třídního a vedoucího AP bude sedět ještě ředitelka (první den tam bude zástupkyně), takže je to hned druhá výhra po tom, co jsem dostala jako vedoucího práce Ondrovou, učitelku na přírodopis a chemii (furt lepší než Voříšková Oo ... nechtějte jí poznat, vypálí vám to oči :D)

Objevila jsem super způsob jak vybarvovat v Photoshopu (a vypadá to fakt cool), takže očekávejte, že sem šoupnu nějaký ten obrázek dělaný touto technikou.

Dělali jsme srovnávací testy (což asi všichni, kteří chodí do 5. , 7. nebo 9. třídy) z matiky, češtiny a angličtiny. Matiku minulý týden, češtinu v pondělí a angličtinu dneska.
Na matiku nám tam furt chodila naše matikářka a ptala se: ''Tak co? Bolí, bolí?'' , o češtině nám tam učitelka furt něco říkala, tak se nedalo ani pořádně soustředit a na angličtinu nám třídní pouštěl omylem jinou nahrávku a zjistil to až v půlce testu (a moc ke splnění testu také nepomáhala kvalita zvuku z reprobeden v počítačové učebně...).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laira | 1. června 2013 v 20:04 | Reagovat

Nový design ujde, ale bude trvat než si zvyknu :D

2 Shayla, Mop, Glady atd. | Web | 2. června 2013 v 10:45 | Reagovat

[1]: Na Carsona už zvyklá jsi, takže by ti nemělo dělat problém zvyknout si na celý dess :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama