Report z prázdnin - část třetí

7. září 2013 v 10:51 | Shayla |  AUTORČINY KECY
Co: Dovolená u moře
Kdy: 15. 8. 2013 - 26. 8. 2013
Kde: Hotel Shams Alam Resort **** , Marsa Alam, Egypt
Cesta:
Měli jsme odlétat 15. 8. v 0:05. Na letišti jsme zjistili, že letíme dříve a to 14. 8. ve 23:50. Nakonec ale letadlo mělo zpoždění kvůli tomu, že letadlo do Hugady před námi čekalo na dva lidi (kteří přišli až za půl hodiny -,-). Takže se nakonec odlétalo až v 0:40.
Cestu letadlem jsem neabsolvovala poprvé, takže se žádné vzrůšo nekonalo. Před námi, respektive přede mnou, seděla taková nepříjemná bába, která si furt stěžovala, že jí kopu do sedačky (btw, tý jsem se ani nedotkla Oo). Přitom tam sama s tou sedačkou furt kvidlala, asi aby měla důvod si stěžovat, kdyby se mi trefila do kolena.
Po jídle jsem se snažila usnout, protože jsem si knížku chytře dala do kufru, že ano? To mi moc nešlo, protože již zmíněná ''obluda'' (ano, krásou ta ženská fakt neoplývala) furt někam chodila a když už seděla, tak na mně furt řvala, ať do ní nekopu. Baba jedna...
Půlhodinku jsem si schrupla, ale zkuste spát při turbulencích ._.
Zbytek letu jsem strávila čučením z okýnka, protože už svítalo.

Ubytování a jídlo:
O tom by se dalo silně spekulovat a já se tu o tom nechci rozepisovat. Jen vám řeknu toto: Zažili jsme už mnohem, MNOHEM! lepší All inclusive...

Okolí:
Poušť, co dodat?

Výlet:
Měli jsme ject do Aquaparku a na Seascope (loď se skleněným dnem), ale byly zakázané výlety, kvůli současné situaci v Egyptě.

Shrnutí:
Byla jsem i na lepší dovolené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama