Září 2014

Série absolutně nevysvětlitelných počmáraných papírů

29. září 2014 v 18:48 | Shayla |  TVOŘÍM...
Já vím, že jsem geniální ve vymýšlení názvů. :D
Nuže, dlouho jsem se neozvala z důvodu, že byl ve škole velký šrumec, doma byl taky šrumec a měla jsem narozeniny. Jo. Narozeniny. Docela se divím, že jsem od máminy známé zase nedostana jako dárek vykrajovátka na cukroví... Pardon. :D Ale vážně, nedělám si srandu. A taky mi každý rok dává ty samé pastelky a ještě jsem ani jedny z nich nepoužila. Každý rok jedny k narozeninám, svátku a Vánocům. Někdy i k Mikuláši a Velikonocům. Ale co, jsem ráda, že dostávám alespoň něco.

100 Themes Challenge - 68. Hero

8. září 2014 v 18:25 | Shayla |  TVOŘÍM...
Dneska jsem nad tím nestrávila zas tak dlouho, jako včera. Možná je to tím. že jsem dělala jen jednu postavu a to pozadí bylo hotové tak do hodiny. Možná určitě je to tím. Takže tedy kolik? Mám pocit, že to byly takové tři až čtyři hodiny čistého času. Odhadem samozřejmě, špatně s to počítá, protože v polovině práce jsem šla ven. A ano, opět Photoshop Elements a grafický tablet, to už je snad jasné, či?
Klikejte pro plnou velikost.

Čáry, máry, čmáry, čmáry a první týden školy

7. září 2014 v 13:02 | Shayla |  AUTORČINY KECY
"Ještě 14 dní do X-Men: Days of Future past na DVD!"
- šokující zjištění před třemi dny
První školní týden se přeci neobejde bez toho otravného dojíždění... Nejvíce potěší, když prší a cesta pěšky na metro dolů z toho kopce je o držku a autobus akorát pozdravuje zadními světly a samolepkou "Prosím, pusť mně!" nad nimi. A pak ještě 35 minut v narvaném metru... Dobře, začala jsem trochu pesimisticky, ale tohle byla pravda hned druhý den. První den byl celkem v pohodě, jen jsem nestihla metro v 6:50 a další jelo až za 5 minut, což je ve finále zpoždění 10 - 15 minut, když počítám i výjezd schodů, červenou na přechodu (2x) a promotání se mezi zmatenými prváky před školou. Ale stihla jsem to jentaktak, Bittnerová ještě ve třídě nebyla. Jak jinak...