TVOŘÍM...

100 Themes Challenge - 84. Out Cold

3. března 2015 v 18:27 | Shayla
Tohle vzniklo den před Vánoci, tedy 23. prosince, a seděla jsem u toho někdy od tří odpoledne až skoro do půlnoci. Měli jsme zimní prázdniny, dopoledne jsem koukala na HTTYD2 a pak poslouchala soundtrack z prvního dílu, Sticks and Stones, je to absolutně awesome písnička, tady je odkaz na youtube. Pak to bylo ještě Into a Fantasy, písnička, kterou jsem původně neměla ráda, a Where No One Goes, ale to už je vedlejší. Klikejte pro plnou velikost.

Ona už si zase kreslí!

26. října 2014 v 16:59 | Shayla
"Ona už si zase čte!"
- celkem často ve škole na Amissu :D
Dneska to jsou jen takové ty ateliérnosti, jelikož jsem byla několik dní doma, jednou to snad i odpadlo a jednou jsem dokonce nic nekreslila (nemám tucha jak se to mohlo stát :D). Poslední dobou jsem si nějak oblíbila ateliér a celkově cokoliv, co se dělá u stojanu... Je to zvláštní a rychlá změna oproti minulému měsíci. ._." A žakondy jsem vyměnila za anilinky. Tedy zůstávám věrná obojímu, ale přeci jen s anilinkami se dá malovat rychleji a i ty přechody jdou snáz a prostě všechno je to takové lehčí, jestli mně chápete. :D

Série absolutně nevysvětlitelných počmáraných papírů

29. září 2014 v 18:48 | Shayla
Já vím, že jsem geniální ve vymýšlení názvů. :D
Nuže, dlouho jsem se neozvala z důvodu, že byl ve škole velký šrumec, doma byl taky šrumec a měla jsem narozeniny. Jo. Narozeniny. Docela se divím, že jsem od máminy známé zase nedostana jako dárek vykrajovátka na cukroví... Pardon. :D Ale vážně, nedělám si srandu. A taky mi každý rok dává ty samé pastelky a ještě jsem ani jedny z nich nepoužila. Každý rok jedny k narozeninám, svátku a Vánocům. Někdy i k Mikuláši a Velikonocům. Ale co, jsem ráda, že dostávám alespoň něco.

100 Themes Challenge - 68. Hero

8. září 2014 v 18:25 | Shayla
Dneska jsem nad tím nestrávila zas tak dlouho, jako včera. Možná je to tím. že jsem dělala jen jednu postavu a to pozadí bylo hotové tak do hodiny. Možná určitě je to tím. Takže tedy kolik? Mám pocit, že to byly takové tři až čtyři hodiny čistého času. Odhadem samozřejmě, špatně s to počítá, protože v polovině práce jsem šla ven. A ano, opět Photoshop Elements a grafický tablet, to už je snad jasné, či?
Klikejte pro plnou velikost.

Profesor X

12. srpna 2014 v 9:40 | Shayla
"So... much... pain..."
Huuu... hotovo a zas jsem mrtvá... Dneska, respektive včera večer, skoro v noci, jsem to zkusila bez lineartu a s jemnějším stínováním... vypadá to celkem dobře, ne? 6 hodin čisté práce prokládané nejrůznějšími činnostmi, jako třeba jídlem, psaním na chatu a podobně... Už bych si vážně měla najít jinou závislost, jinak tu bude přecharlesováno a přeerikováno :DD
Adobe Photoshop Elements 9 + Wacom Bamboo tablet Pen and Touch... opět.

Jak jsem kreslila Charlese Xaviera

20. července 2014 v 12:56 | Shayla
Co k tomu říct? Nohy mně bolí z důvodu toho, že mám poslední dobou často křeče a venku je nesnesitelné vedro. Tak se dá být pouze doma, chatovat si s ostatními, kteří meli stejně dobrý nápad, a koukat na filmy. V mém případě to dopadlo tak, že jsem po dlouhé době vytáhla X-Meny a začala závislačit na X-Men: First Class (X-Men: První třída). Vlastně spouštěčem bylo už to, jak jsem před asi čtrnácti dny šla do kina na 3D X-Men: Days of Future Past (X-Men: Budoucí minulost). Charles je tam totálně sexy s těma dlouhýma vlasama... Zvlášť když si pak ještě vezme sluneční brýle. Hej a to ve mně většinou chlapi nevzbuzují žádné emoce :D Určitě doporučuji na to jít, spolu s First Class je to podle mně nejpovedenější díl... (Musím napsat Ježíškovi, aby natočili další díl.).

Co za necudnosti dělá Shay, když se nudí?

4. července 2014 v 14:10 | Shayla
Hah, nebojte, žádné necudnosti to nejsou :D
Jen "pár" obrázků z nudy... Tak třeba tenhle je do TÉTO soutěže. Téma té soutěže je "Oblíbenec v Pokémoním těle"... no, takže Loki samozřejmě c:

Rebeluju a odevzdávám nedodělané obrázky, které učitelka obdivuje a já nad tím jen kroutím hlavou

16. května 2014 v 21:12 | Shayla
Předem se omlovám za tak dlouhatánsky dlouhý nadpis, ale já tam tu větu prostě musela nacpat :D Na obrázky klikejte pro zvětšení.

Po-Po-Poker Face! :D

8. února 2014 v 16:16 | Shayla
Pokud jste viděli první díl Percyho Jacksona, nikdy si nepouštějte písničku Poker Face. začnete si představovat casino Lotus a vaše vědomí si to bude chtít poštět pořád dokolečka :D (Vím z vlastní zkušenosti :D)

Klauzura, cosi a první pokus se stojanem

19. ledna 2014 v 11:07 | Shayla

Nuž, takže trochu se zpožděním. Částečně záměrným a částečně nezáměrným. Záměrné zpoždění bylo kvůli tomu, abych tu zbytečně nespamovala po jednom obrázku a nezáměrné bylo to, že jsme měli ve škole talentovky.
 
 

Reklama